Gdy opieka jest sposobem na życie

Doświadczenie jest najważniejsze

Opieka lekarska

Opieka lekarzy internistów

O bezpieczeństwo medyczne naszych Pensjonariuszy dbają lekarze interniści. Standardowe wizyty odbywają się raz w tygodniu (4 razy w miesiącu) co gwarantuje stały monitoring stanu zdrowia naszych Pensjonariuszy).

Opieka duszpasterska

Wiedząc jak ważne dla niektórych z naszych Podopiecznych jest życie duchowe, zapewniamy wizyty duszpasterskie.

Opieka pielęgniarska

Zdrowie Podopiecznych oddajemy w ręce wykwalifikowanych pielęgniarek z wieloletnim doświadczeniem na oddziałach szpitalnych oaz w opiece nad osobami starszymi. Codziennie troskliwie opiekujemy się naszymi Pensjonariuszami: podajemy lekarstwa, prowadzimy profilaktykę przeciwodleżynową, mierzymy ciśnienia, pobieramy materiały do badań, wykonujemy iniekcje, podłącza kroplówki oraz wykonujemy inne zlecone przez lekarzy zabiegi medyczne.

Teraz nasza kolej, aby się tym zająć

Starzenie się jest dziełem sztuki

icon-3

Podstawowe lekarstwa, badania i rehabilitacja w cenie

Wychodzą naprzeciw potrzebom naszych Pensjonariuszy, w cenie pobytu zostały uwzględnione zabiegi rehabilitacyjne (przez pierwszy miesiąc obowiązywania umowy w wymiarze dwie sesje w tygodniu po dwadzieścia minut każda), standardowe badania diagnostyczne oraz podstawowe lekarstwa (powszechnie stosowane leki pierwszej pomocy w tym m.in. przeciwbólowe, przeciwgorączkowe itd.).
icon-5

Codzienny blok zajęć terapeutycznych i manualnych

W naszej ofercie dla naszych Pensjonariuszy przygotowaliśmy codzienne bloki zajęć rehabilitacyjnych, fizjoterapeutycznych, usprawnień ruchowych, masaży, terapii zajęciowej oraz dogoterapii.
icon-2

Atrakcyjne, bardzo konkurencyjne ceny

Biorąc pod uwagę poziom opieki oraz warunki bytowe Pensjonatu MADAM i porównując je z analogiczną ofert miejsc o podobnym standardzie, proponujemy ceny niższe o ok. 30%.
Pomoc w utrzymaniu dla osób nieuleczalnie chorych

Opieka jest naszym sposobem na życie

icon-1

Domowa, rodzinna atmosfera

Personel Pensjonatu MADAM traktuje Podopiecznych jak domowników. Dbamy o to aby nasza postawa, cierpliwość i wyrozumiałość dawała im poczucie bezpieczeństwa i budowała wzajemne zaufanie.
icon-4

Wykwalifikowany, troskliwy, wyrozumiały i bardzo życzliwy personel opiekuńczy

Cały personel Pensjonatu MADAM starannie dobierany pod względem nie tylko kwalifikacji zawodowych, doświadczenia, doskonałych umiejętności opieki nad naszymi Podopiecznymi, ale także życzliwości, etyki i pozytywnego nastawienia do ludzi i otoczenia.
icon-5

Smaczne i zdrowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet

Pamiętając o słynnym powiedzeniu: „Przez żołądek do serca”, codziennie dbamy o to, aby serwowane posiłki były smaczne i dostosowane do indywidualnych gustów i wymagań naszych Podopiecznych. Wiedząc jak ważne jest w starszym wieku przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów, szczególną uwagą zwracamy na bilanse wodne poszczególnych Pensjonariuszy.